Общинска избирателна комисия Бургас


РЕШЕНИЕ
№ 283-МИ
Бургас, 30.10.2023

ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници 51

 

 ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ на основание чл. 453 и 454 от ИК и въз основа на получените  данни от протоколите на СИК

 

РЕШИ: 

 

  1. Общинската избирателна квота е 986 гласове

 

  1. Избрани за общински съветници независими кандидати:

  НЯМА

 

  • Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота: 51 / ПЕТДЕСЕТ И ЕДИН/

 

 

  1. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската  избирателна квота, както следва:

 

  1. Кандидати, които отпадат от кандидатските листи на партиите, поради избиране за кмет на кметство: Таня Иванова Георгиева

 

Ном. бюл.

Наименование на партията или коалиция

Брой мандати

1

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

4

3

ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

3

7

ПП ГЕРБ

19

11

СБОР

1

20

ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

3

21

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

2

22

КОД /Консервативно Обединение на Десницата/

3

42

ВЪЗРАЖДАНЕ

4

57

Движение за права и свободи – ДПС

1

63

МИР

2

66

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

4

68

ЛЕВИЦАТА! (ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ,  НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ, ЛЕВИЦАТА!)

3

69

местна коалиция „Граждани за Общината“

2

 

  1. Обявява разпределението на заявените предпочитания(преференции) за отделните кандидати по кандидатскилисти на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

№ в бюл

етин ата

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подр

ежда нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

Спи сък

Брой предпо читания

1

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Станимир Байчев Баев

А

1390

2

Чанко Миндов Мирчев

А

430

3

Явор Кирилов Костов

А

365

4

Мадлен Михран Мутафян

А

258

5

Живко Павлов Господинов

Б

128

6

Христо Пламенов Панайотов

Б

209

7

Георги Георгиев Георгиев

Б

242

8

Любен Петров Чардаков

Б

91

9

Тинка Асенова Желязкова

Б

142

 

 

10

Евгения Стоянова Карайчева

Б

19

11

Таня Вълчева Иванова

Б

24

12

Алекси Тодоров Калоянов

Б

30

13

Румен Христов Николов

Б

16

14

Паруш Желев Парушев

Б

29

15

Снежана Николова Никова

Б

20

16

Анелия Георгиева Вичева

Б

26

17

Димо Янчев Карабелов

Б

14

18

Георги Драгомиров Драгнев

Б

10

19

Георги Захов Стефанов

Б

6

20

Елена Димитрова Райкова

Б

31

21

Стойчо Димитров Кавалджиев

Б

7

22

Пламен Динков Георгиев

Б

12

23

Диана Златкова Минчева

Б

16

24

Георги Демирев Маринов

Б

2

25

Ивета Станимирова Сивкова

Б

12

26

Георги Радков Лозанов

Б

9

27

Николай Стоянов Вълчев

Б

23

28

Станко Тодоров Делев

Б

18

3

ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

1

Константин Живков Бачийски

А

1203

2

Иван Миленов Иванов

Б

191

3

Стоян Димитров Царев

Б

203

4

Диан Стоянов Дунев

Б

132

5

Николай Желев Желев

Б

157

6

Бисер Русимов Русимов

Б

112

7

Деян Денев Денев

Б

38

8

Николай Стаматов Богов

Б

88

9

Мартин Кирилов Хлебаров

Б

149

10

Ангел Димитров Божидаров

Б

25

11

Росен Пенков Топкаров

Б

59

12

Бочко Кирилов Бочев

Б

54

13

Теодора Дойнова Янева

Б

44

14

Събина Христова Бодурова

Б

10

15

Марин Георгиев Георгиев

Б

51

16

Атанас Кръстев Хаджиатанасов

Б

99

17

Иван Марков Марков

Б

27

18

Силвия Кузова Цакова

Б

45

19

Виктор Живков Ангелов

Б

26

20

Стоян Транев Транев

Б

22

21

Георги Йорданов Георгиев

Б

3

22

Йордан Цветанов Иванов

Б

25

23

Диян Станиславов Делев

Б

73

24

Мирослав Йорданов Йорданов

Б

42

25

Георги Василев Русев

Б

43

26

Янчо Василев Желязков

Б

22

27

Станислав Людмилов Станев

Б

12

28

Теньо Георгиев Ганчев

Б

14

29

Ангел Иванов Симеонов

Б

28

30

Митко Ганчев Вичев

Б

28

31

Дичко Янков Янев

Б

12

32

Павел Колев Алексиев

Б

46

33

Тодор Стоянов Иванов

Б

23

34

Ивана Йорданова Сотирова

Б

9

35

Ана Димитрова Буриева

Б

73

36

Марян Димоски

Б

40

37

Жулиета Иванова Захариева

Б

15

38

Васил Иванов Михайлов

Б

3

 

 

39

Михаил Здравков Пенев

Б

6

40

Станислав Ангелов Петров

Б

6

41

Петър Бинев Бинев

Б

7

42

Атанас Ненов Ненов

Б

22

43

Коста Димитров Тютюлков

Б

17

44

Ина Христова Танева

Б

5

45

Нина Иванова Казакова

Б

5

46

Нено Атанасов Ненов

Б

0

47

Дянко Йорданов Желязков

Б

9

48

Росен Петров Панайотов

Б

2

49

Митьо Димов Иванов

Б

28

50

Рауф Дауд Саббах

Б

30

51

Велико Николов Киселичков

Б

52

5

БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1

Александър Киров Бояджийски

А

106

2

Петко Димов Палов

А

41

3

Николай Гичев Кузманов

А

20

4

Гергана Георгиева Тодорова

Б

1

5

Стефан Георгиев Тюфекчиев

Б

7

6

Марияна Петрова Петрова

Б

7

7

Живко Райчев Раев

Б

7

8

Кателина Кръстева Борецова

Б

6

9

Росен Янков Тасев

Б

1

10

Стоянка Димова Вълева

Б

4

11

Иван Господинов Желев

Б

2

12

Георги Стоянов Терзиев

Б

5

13

Злати Киров Каръков

Б

6

14

Антоанета Христова Иванова

Б

0

15

Веселина Добрева Минева

Б

9

16

Янаки Петров Янакиев

Б

2

17

Добрин Тотев Шнайдеров

Б

1

18

Иван Янев Янев

Б

5

7

ПП ГЕРБ

1

Севдалина Христова Турманова

А

7980

2

Иво Георгиев Баев

Б

296

3

Веселин Матеев Пренеров

Б

376

4

Михаил Димитров Хаджиянев

Б

368

5

Евелина Василева Михалева

Б

295

6

Георги Иванов Маринчев

Б

176

7

Димчо Грудев Грудев

Б

809

8

Тодор Жаков Йосифов

Б

169

9

Георги Петров Дракалиев

Б

227

10

Лидия Стефанова Бобчева

Б

266

11

Елена Методиева Кокаларова

Б

328

12

Диян Дончев Господинов

Б

240

13

Иван Георгиев Станев

Б

313

14

Павел Георгиев Чепов

Б

276

15

Йордан Тодоров Вълев

Б

132

16

Димитър Христов Сотиров

Б

189

17

Ясен Бориславов Проданов

Б

418

18

Васил Петков Загорчев

Б

438

19

Боян Диянов Дяков

Б

347

20

Бойчо Стоянов Георгиев

Б

159

21

Саид Хайсам Хамаме

Б

101

22

Румен Руменов Ангелов

Б

107

23

Марина Велкова Димитрова

Б

301

24

Юлиян Жеков Кулев

Б

150

25

Николай Бойчев Станчев

Б

246

26

Николай Христов Василев

Б

141

 

 

27

Огнян Христов Станков

Б

160

28

Стефка Иванова Божкова-Генчева

Б

101

29

Красимир Веселинов Кралев

Б

128

30

Мартин Тодоров Николов

Б

122

31

Цветелина Огнянова Иванова

Б

91

32

Тодор Атанасов Колев

Б

158

33

Станислав Райков Андреев

Б

85

34

Емил Христов Кючуков

Б

59

35

Карамфилка Апостолова Апостолова

Б

211

36

Филип Стоянов Буланов

Б

144

37

Йордан Танев Йорданов

Б

152

38

Мехмед Хасан Катърджьолу

Б

84

39

Цветан Ангелов Филипов

Б

143

40

Даниел Христомиров Радоев

Б

54

41

Мая Юриева Бошнакова-Тодорова

Б

107

42

Стефка Чавдарова Чанева

Б

57

43

Христина Димитрова Янчева

Б

292

44

Ваня Енчева Христова

Б

198

45

Дина Костадинова Ганева

Б

18

46

Димо Димитров Желязков

Б

24

47

Евдокия Атанасова Николова

Б

136

48

Юлия Благоева Данова

Б

75

49

Таня Петрова Атанасова

Б

110

50

Димитър Панайотов Янчев

Б

112

51

Таня Трифонова Анестиева

Б

337

8

Политическо Движение Социалдемократи

1

Николай Петев Кючуков

А

172

2

Тодор Ралчев Тодоров

А

48

3

Дженка Калчева Сидерова

А

45

4

Диана Петкова Петкова

А

37

5

Мартин Йорданов Янев

Б

11

6

Ирина Петрова Мазганова

Б

4

7

Румен Веселинов Петков

Б

11

8

Даниел Красимиров Недялков

Б

4

9

Нина Стоянова Нейчева

Б

10

10

Недялко Тодоров Лапчев

Б

4

11

Иван Галинов Казаков

Б

1

11

СБОР

1

Владимир Павлинов Павлов

А

177

2

Михаил Атанасов Атанасов

А

122

3

Диян Тодоров Георгиев

Б

69

4

Георги Желязков Георгиев

Б

7

5

Георги Атанасов Христов

Б

36

6

Людмила Георгиева Любенова

Б

53

7

Йорданка Лазаринова Симеонова

Б

42

8

Рая Милен Монева

Б

9

9

Красимира Петрова Кънева

Б

33

10

Виктория Стоянова Петкова

Б

45

11

Павлина Георгиева Павлова

Б

20

12

Таня Николаева Кирова

Б

6

13

Александър Руменов Пръвчев

Б

20

14

Дарина Желязкова Аврамова

Б

17

15

Йорданка Георгиева Петърчева

Б

15

16

Илиян Николов Ангелов

Б

9

17

Маргарита Николова Русева

Б

59

18

Никола Пеев Бербенлиев

Б

46

19

Иво Алексиев Каравелов

Б

1

20

Марин Петев Костов

Б

30

21

Даниела Вълканова Димитрова

Б

27

 

 

22

Румен Косев Ганев

Б

56

23

Величко Стоянов Николов

Б

27

24

Иван Стоянов Калпакчиев

Б

64

25

Илия Тодоров Батлев

Б

26

26

Ганчо Михайлов Джевелеков

Б

53

27

Екатерина Цветанова Вилк

Б

17

28

Ивелин Георгиев Мудев

Б

8

29

Недялко Тенчев Гочев

Б

55

30

Пламен Николаев Пенчев

Б

0

31

Галина Баева Стоянова

Б

3

32

Веселина Вълева Димова

Б

11

33

Галина Стоянова Атанасова-Стрикова

Б

12

34

Ивайло Валериев Петров

Б

2

35

Дориан Светославов Ганчев

Б

27

36

Ставрин Мирославов Морфов

Б

60

37

Диляна Димитрова Петрова

Б

33

38

Христо Вълканов Ангелов

Б

2

39

Атанас Живков Петров

Б

4

40

Иван Димов Павлов

Б

66

41

Даниела Николова Нангиа

Б

2

42

Савчо Колев Найденов

Б

5

43

Теменуга Георгиева Колева

Б

13

44

Росица Йорданова Иванова

Б

2

45

Маргарита Желязкова Въргова

Б

33

46

Дочка Стоянова Петкова

Б

11

47

Михаил Ванев Ситев

Б

0

48

Доньо Калчев Калчев

Б

7

49

Генчо Мончев Генчев

Б

1

50

Иван Константинов Пръвчев

Б

0

51

Антония Ганчева Димитрова

Б

1

13

ЗАЕДНО ЗА СИЛНА ОБЩИНА

1

Иван Крумов Крумов

А

165

2

Александър Николов Димитров

А

38

3

Стамен Валентинов Стамов

Б

3

4

Анна Иванова Камбурова

Б

2

16

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1

Росен Иванов Желев

А

129

20

ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

Стоян Демирев Грозев

А

533

2

Мариела Николаева Кирова

А

322

3

Манол Божидаров Тодоров

А

267

4

Георги Николов Кузманов

Б

191

5

Николай Костов Стоянов

Б

61

6

Радослав Петров Петков

Б

81

7

Асен Любомиров Бонджев

Б

50

8

Продан Ефтимов Проданов

Б

56

9

Иво Петков Барзов

Б

170

10

Илия Димитров Николов

Б

40

11

Ренета Мартинова Вефа

Б

37

12

Димитър-Диман Панайотов Панчев

Б

9

13

Любомир Георгиев Ламбрев

Б

86

14

Пейчо Иванов Михалев

Б

79

15

Тони Лазарова Бояджиева

Б

13

16

Стоян Петров Донков

Б

66

17

Станимир Иванов Герджиков

Б

28

18

Мартин Стефанов Митев

Б

113

19

Кремена Милчева Кънчева

Б

35

20

Кирил Танев Танев

Б

30

21

Мария Стойчева Буджева

Б

28

22

Васил Тодоров Алексиев

Б

40

 

 

 

23

Радослав Георгиев Георгиев

Б

17

24

Марийка Атанасова Христова

Б

29

25

Гено Райчев Иванов

Б

29

26

Димитър Стоянов Калоянов

Б

68

27

Иванка Иванова Костадинова

Б

11

28

Димо Петров Зайденов

Б

15

29

Станчо Михов Цонев

Б

9

30

Биляна Михайлова Михова

Б

30

31

Минчо Петров Минчев

Б

15

32

Александр Георгиевич Станков

Б

15

33

Пенка Георгиева Русева

Б

14

34

Николай Манолов Стоянов

Б

26

35

Диян Димитров Димитров

Б

19

36

Таня Георгиева Паличева

Б

11

37

Мартин Димитров Илчев

Б

6

38

Иван Димитров Цъцаров

Б

17

39

Пламен Вълев Пенев

Б

11

40

Стела Петкова Петкова

Б

5

41

Радостин Тодоров Тодоров

Б

6

42

Божидар Стоянов Вълчев

Б

3

43

Иванка Димитрова Димитрова

Б

5

44

Кристиян Росенов Косев

Б

8

45

Димо Панайотов Янев

Б

32

46

Пейо Красимиров Пеев

Б

15

47

Мирка Костова Кичева

Б

14

48

Марин Янчев Косев

Б

3

49

Анастас Панайотов Панайотов

Б

0

50

Пламен Делев Делев

Б

6

51

Евгений Радославов Мавродиев

Б

88

21

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

Тодор Георгиев Иванов

А

951

2

Стойко Георгиев Андреев

А

133

3

Боян Митков Хлебаров

Б

73

4

Христина Стефанова Педикова-Генева

Б

29

5

Валери Красимиров Крумов

Б

43

6

Живко Тошков Димов

Б

55

7

Драгомир Костадинов Костадинов

Б

80

8

Димитър Недялков Русев

Б

68

9

Цветомир Гинков Вълков

Б

31

10

Красимир Георгиев Стоянов

Б

36

11

Тодор Димитров Дойчев

Б

64

12

Златина Петкова Забирова

Б

23

13

Николай Валентинов Русинов

Б

9

14

Добрин Жеков Кенов

Б

7

15

Милка Николова Николова

Б

21

22

КОД /Консервативно Обединение на Десницата/

1

Станимир Димитров Апостолов

А

553

2

Георги Василев Манев

А

425

3

Светослав Кирилов Тодоров

А

249

4

Милен Димитров Георгиев

Б

91

5

Николай Стефанов Бойчев

Б

199

6

Георги Митев Митев

Б

87

7

Димитър Панайотов Костов

Б

57

8

Марина Иванова Змеева-Маркова

Б

77

9

Лидия Иванова Дренчева

Б

24

10

Николай Стоянов Гочев

Б

55

11

Тошко Димитров Желев

Б

5

12

Антоан Жечев Парчев

Б

11

13

Антон Трайков Бинчев

Б

4

 

 

14

Пенчо Димитров Христов

Б

95

15

Станислава Златева Гръкова

Б

14

16

Симеон Кънчев Николов

Б

65

17

Емил Савов Фортунов

Б

34

18

Димитър Митков Колев

Б

88

19

Таня Петкова Колева

Б

21

20

Иван Стефанов Георгиев

Б

61

21

Елена Костадинова Атанасова

Б

7

22

Таня Иванова Георгиева

Б

14

23

Димо Йорданов Терзиев

Б

27

24

Веселин Весков Стоянов

Б

100

25

Иван Костов Сабрутов

Б

3

26

Светослав Христов Николов

Б

29

27

Добринка Градоева Французова

Б

71

28

Станислав Златев Баръмов

Б

11

29

Стоянка Драганова Неделчева

Б

12

30

Румен Панайотов Гърков

Б

58

31

Деница Димитрова Иванова

Б

1

32

Йордан Божилов Георгиев

Б

10

33

Недялка Баева Баева

Б

33

34

Илиан Иванов Илчев

Б

104

35

Ростислав Стефанов Йонев

Б

2

36

Иван Живков Драголов

Б

29

37

Янка Стефанова Стоянова

Б

2

38

Пролетина Петрова Донакова

Б

36

39

Олеся Иванова Карабаджакова

Б

8

40

Силвия Дикова Савева

Б

49

41

Паскалина Георгиева Бангеева

Б

0

42

Стелла Мирославова Москова

Б

2

43

Светла Иванова Данданова

Б

27

44

Иван Радостинов Иванов

Б

10

45

Даниела Илиева Ангелова

Б

9

46

Димо Христов Тодоров

Б

38

47

Таня Христова Божинова

Б

1

48

Иван Маринов Киров

Б

3

49

Красимир Иванов Иванов

Б

4

50

Веселин Илиев Николов

Б

29

51

Тошко Добрев Иванов

Б

90

27

ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1

Никола Петков Иванов

А

26

2

Йордан Сотиров Сотиров

Б

1

37

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

1

Георги Пенчев Минков

А

58

2

Златка Атанасова Тончева

Б

0

3

Кристина Веселинова Заимова

Б

1

42

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

Тодор Димитров Ангелов

А

2318

2

Александър Господинов Койчев

Б

117

3

Виктория Валентинова Върбанова

Б

98

4

Мариян Иванчев Иванов

Б

88

5

Виолета Атанасова Диянова

Б

88

6

Мария Валентинова Вълкова

Б

54

7

Драгомир Дончев Дончев

Б

54

8

Атанас Димитров Аврамов

Б

62

9

Ирина Георгиева Попкармезова

Б

12

10

Димитър Иванов Златев

Б

24

11

Ангел Мирославов Калинков

Б

35

12

Петър Стефанов Кюркчиев

Б

37

13

Огнян Стоянов Коралски

Б

28

14

Боян Иванов Пумпалов

Б

51

 

 

15

Антон Тодоров Николов

Б

13

16

Борислав Ненчев Кирчев

Б

23

17

Пролетина Белчева Ковачева

Б

28

18

Георги Иванов Донев

Б

48

19

Валентин Антонов Сарлов

Б

24

20

Ели Георгиева Лазарова

Б

10

21

Георги Янков Янев

Б

32

22

Димитър Петров Морфин

Б

7

23

Георги Стоянов Стоянов

Б

14

24

Радостин Янков Желязков

Б

8

25

Щиляна Русева Христова

Б

6

26

Георги Любомиров Бозвелиев

Б

34

27

Добромир Иванов Пендев

Б

16

28

Йовчо Иванчев Иванов

Б

19

29

Наска Григорова Бакалбашиева

Б

8

30

Донка Иванова Стоянова

Б

3

31

Игнат Георгиев Христов

Б

20

32

Мария Панева Вичева

Б

18

33

Надежда Иванова Маринова

Б

19

34

Радослав Кирилов Петров

Б

6

35

Невена Фиданова Младенова

Б

5

36

Яна Христова Стоянова

Б

13

37

Веселина Илиева Колева

Б

1

38

Божил Стоянов Стоянов

Б

7

39

Николай Христов Малчев

Б

2

40

Димитринка Николаева Димова

Б

2

41

Радостина Калоянова Тодорова

Б

16

49

ПП СВОБОДА

1

Ивайло Дражев Атанасов

А

56

2

Ваня Трифонова Кирякова

А

16

3

Златина Войкова Ковчазлиева

А

6

4

Татяна Ангелова Димитрова

Б

1

5

Красимира Цолова Маринова

Б

2

6

Емилия Кузнецова

Б

0

7

Михаела Атанасова Щерева

Б

1

57

Движение за права и свободи – ДПС

1

Шерафет Асан Мехмед

А

471

2

Фатме Адем Юнуз

А

367

3

Пламен Стоянов Найденов

А

105

4

Ерол Неждет Хасан

Б

24

5

Неждет Ахмед Мемиш

Б

5

6

Нуфил Юсеин Джемил

Б

12

7

Мишо Миленов Живков

Б

10

8

Петър Иванов Петров

Б

12

9

Станислав Иванов Иванов

Б

27

10

Сияна Димитрова Коюмджиева

Б

8

11

Емне Мухамедин Мехмед

Б

12

12

Стела Христова Симеонова

Б

7

63

МИР

1

Иван Любомиров Ненков

А

370

2

Мариета Ангелова Тимнева-Рохова

А

160

3

Димитър Стоянов Шангов

Б

82

4

Валери Валериев Лазаров

Б

121

5

Елена Параскова Ефендиева

Б

107

6

Венцислав Вичев Вичев

Б

81

7

Радостин Симеонов Долчинков

Б

102

8

Иван Желязков Иванов

Б

58

9

Герасим Стойчев Варимезов

Б

88

10

Милена Петрова Делчева-Орешкова

Б

19

11

Филип Демирев Демирев

Б

67

 

 

12

Калуст Оник Калустян

Б

43

13

Светлана Добринчева Добрева

Б

51

14

Боряна Николова Райкова

Б

17

15

Петър Андонов Бакалов

Б

24

16

Георги Стоянов Терзиев

Б

38

17

Иван Илиев Йотов

Б

7

18

Марта Веселинова Грънчарова

Б

41

19

Константина Димитрова Мендизова

Б

1

20

Карамфила Георгиева Гочева

Б

25

21

Христо Йорданов Иванов

Б

7

22

Димо Данчев Димов

Б

16

23

Мирослав Митков Борисов

Б

83

24

Ганимир Христов Вичев

Б

31

25

Янка Георгиева Маркова

Б

9

26

Светлозар Николов Димитров

Б

40

27

Никола Христов Ангелов

Б

18

28

Христо Байчев Баев

Б

3

29

Димитър Евгениев Дончев

Б

3

30

Петър Димитров Мехремов

Б

4

31

Петър Генчев Христов

Б

4

32

Стоян Илиев Ненчев

Б

72

33

Силвия Владимирова Митова

Б

7

34

Светозар Димитров Владков

Б

6

35

Тодор Янков Карачорбаджиев

Б

12

36

Цветелина Василева Калоянова

Б

21

37

Дора Георгиева Кабаиванова

Б

3

38

Маруся Горанова Ханджиева

Б

20

39

Светослав Георгиев Вълков

Б

56

40

Йорданка Цанкова Ташева

Б

6

41

Добринка Тодорова Стамболиева

Б

1

42

Димитър Петров Димитров

Б

4

43

Гинка Василева Стоянова

Б

1

44

Деляна Георгиева Рогачева

Б

7

45

Милена Георгиева Павлова

Б

0

46

Дора Колева Йорданова

Б

18

47

Драгомир Тодоров Шивачев

Б

32

48

Тонка Стоянова Попова

Б

7

49

Мая Йорданова Петкова

Б

3

50

Маркар Варужан Терзиян

Б

1

51

Мирослав Иванов Петков

Б

38

66

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ

ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА

БЪЛГАРИЯ

1

Мартин Станиславов Кръстев

А

1732

2

Христина Стаматова Хаджиатанасова

Б

176

3

Дилян Димитров Георгиев

Б

154

4

Красимир Калудов Тодоров

Б

89

5

Весела Петрова Райкова-Грекова

Б

67

6

Дончо Николаев Златев

Б

120

7

Митко Пейчев Иванов

Б

208

8

Петър Росенов Петров

Б

184

9

Станислав Миленов Иванов

Б

99

10

Гергана Начева Начева-Лазарова

Б

51

11

Николай Диянов Николов

Б

71

12

Добромир Станчев Гюлев

Б

98

13

Радостин Грудев Грудев

Б

60

14

Иван Тодоров Тодоров

Б

203

15

Димена Димитрова Калоянова

Б

18

16

Венета Андонова Христова

Б

11

17

Тодор Веселинов Терзиев

Б

33

 

 

18

Живко Рашков Стоянов

Б

26

19

Веселина Росенова Божинова

Б

74

20

Стоян Николов Николов

Б

23

21

Яни Димитров Георгиев

Б

63

22

Елена Емилова Полинчева

Б

41

23

Филморена Деянова Рашкова

Б

15

24

Анна Асенова Йоцова-Михайлова

Б

24

25

Мария-Антоанета Матеева Гюрова

Б

10

26

Дебора Петрова Ангелова

Б

4

27

Иван Георгиев Иванов

Б

12

28

Апостол Стойчев Стойчев

Б

35

29

Красимира Иванова Димитрова-Митева

Б

3

30

Дияна Тошкова Костадинова

Б

4

31

Янко Ангелов Антонов

Б

2

32

Галя Димитрова Георгиева

Б

5

33

Мария Стоянова Георгиева

Б

6

34

Иван Тодоров Манолов

Б

11

35

Константин Желязков Терзиев

Б

90

36

Мариана Стефанова Соколова

Б

27

37

Валентина Георгиева Червенкова

Б

9

38

Георги Генчев Перпелиев

Б

19

68

ЛЕВИЦАТА! (ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА

ГРАЖДАНИТЕ,  НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ,

ЛЕВИЦАТА!)

1

Костадин Евгениев Андонов

А

562

2

Живко Иванов Табаков

А

338

(234)

3

Даниел Атанасов Иванов

А

284

4

Мария Петрова Табакова

А

215

5

Георги Сталев Георгиев

Б

183

6

Юлияна Недялкова Мръчкова

Б

137

7

Николай Николов Стоилов

Б

81

8

Женя Димитрова Илиева

Б

59

9

Стоян Андреев Коларов

Б

132

10

Боряна Георгиева Тодорова

Б

32

11

Георги Недев Рахнев

Б

35

12

Людмил Пламенов Илиев

Б

68

13

Камен Димитров Сейменлийски

Б

21

14

Гергана Неделчева Георгиева

Б

20

15

Николай Тодоров Тодоров

Б

1

16

Мария Борисова Лазева

Б

22

17

Димитрина Росенова Петрова

Б

17

18

Кремена Петрова Петрова

Б

87

19

Силвия Александрова Лецковска

Б

10

20

Биляна Евгениева Байчева

Б

10

21

Габриела Здравкова Богданова

Б

40

22

Ирена Георгиева Михайлова

Б

46

23

Кристиян Стоянов Панев

Б

10

24

Милка Иванова Бодурова

Б

6

25

Ива Динкова Тамахкярова

Б

7

26

Стефан Иванов Петков

Б

26

27

Марияна Иванова Димитрова

Б

0

28

Васил Георгиев Трифонов

Б

24

29

Силвия Иванова Стамболиева

Б

4

30

Дарина Вълканова Павлова-Радева

Б

16

31

Атанас Андреев Червенков

Б

18

32

Деница Добрева Стирянова

Б

27

33

Боян Добрев Иванов

Б

10

34

Борислава Огнянова Димова

Б

10

35

Живко Михайлов Томов

Б

2

36

Ваня Георгиева Имперова

Б

0

 

 

37

Невена Андреева Ненова

Б

6

38

Тошко Маринов Вачев

Б

40

39

Гергана Красимирова Кметска

Б

15

40

Албена Ваньова Русатева

Б

12

41

Наталия Стоянова Ангелова

Б

27

42

Яни Бойчев Бойчев

Б

5

43

Николай Тодоров Динов

Б

8

44

Дарина Желева Севриева

Б

10

45

Василена Димитрова Кубадинска

Б

16

46

Лъчезар Валентинов Албов

Б

2

47

Кирил Андреев Василев

Б

2

48

Костадин Василев Костадинов

Б

6

49

Ганчо Стефанов Иванов

Б

1

50

Велико Киряков Великов

Б

1

51

Антон Боянов Коджабашев

Б

4

69

местна коалиция „Граждани за Общината“

1

Красимир Димитров Батилов

А

413

2

Бенчо Георгиев Бенчев

А

404

(202)

3

Мартин Пламенов Пенчев

А

250

4

Вели Ерол Аслан

А

182

5

Йордан Георгиев Георгиев

А

170

6

Гергана Колева Христова

А

162

7

Добромира Полименова Полименова

Б

50

8

Дора Цветанова Здравкова

Б

9

9

Живко Любков Жеков

Б

10

10

Красимира Петрова Борисова

Б

60

11

Милена Димитрова Георгиева

Б

52

12

Георги Янев Марков

Б

94

13

Николай Петров Милков

Б

65

14

Златина Петкова Велкова

Б

52

15

Георги Димитров Николов

Б

42

16

Димитър Георгиев Нончев

Б

0

17

Слав Милчев Михайлов

Б

1

18

Тодор Кръстев Кръстев

Б

2

19

Радослав Костадинов Ишкиев

Б

1

20

Ева Николова Еренберг

Б

2

21

Красимира Вениаминова Бакърджиева

Б

21

22

Даниела Рахнева Христова

Б

1

23

Кристиан Горанов Грудов

Б

0

24

Лилияна Стаменова Златева

Б

0

25

Господинка Георгиева Стамболиева

Б

5

26

Йовчо Петров Домусчиев

Б

3

27

Анета Георгиева Сталева

Б

2

28

Мартин Георгиев Сталев

Б

3

 

  • Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

1

Александър Господинов Койчев

ВЪЗРАЖДАНЕ

2

Бенчо Георгиев Бенчев

местна коалиция „Граждани за Общината“

3

Боян Диянов Дяков

ПП ГЕРБ

4

Васил Петков Загорчев

ПП ГЕРБ

5

Веселин Матеев Пренеров

ПП ГЕРБ

6

Виктория Валентинова Върбанова

ВЪЗРАЖДАНЕ

7

Владимир Павлинов Павлов

СБОР

8

Георги Василев Манев

КОД /Консервативно Обединение на Десницата/

9

Георги Иванов Маринчев

ПП ГЕРБ

10

Георги Петров Дракалиев

ПП ГЕРБ

11

Даниел Атанасов Иванов

ЛЕВИЦАТА! (ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА

ГРАЖДАНИТЕ,  НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ,

ЛЕВИЦАТА!)

12

Дилян Димитров Георгиев

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

13

Димитър Христов Сотиров

ПП ГЕРБ

14

Димчо Грудев Грудев

ПП ГЕРБ

15

Диян Дончев Господинов

ПП ГЕРБ

16

Евелина Василева Михалева

ПП ГЕРБ

17

Елена Методиева Кокаларова

ПП ГЕРБ

18

Живко Иванов Табаков

ЛЕВИЦАТА! (ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА

ГРАЖДАНИТЕ,  НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ,

ЛЕВИЦАТА!)

19

Иван Георгиев Станев

ПП ГЕРБ

20

Иван Любомиров Ненков

МИР

21

Иван Миленов Иванов

ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

22

Иво Георгиев Баев

ПП ГЕРБ

23

Йордан Тодоров Вълев

ПП ГЕРБ

24

Константин Живков Бачийски

ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

25

Костадин Евгениев Андонов

ЛЕВИЦАТА! (ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА

ГРАЖДАНИТЕ,  НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ,

ЛЕВИЦАТА!)

26

Красимир Димитров Батилов

местна коалиция „Граждани за Общината“

27

Красимир Калудов Тодоров

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

28

Лидия Стефанова Бобчева

ПП ГЕРБ

29

Мадлен Михран Мутафян

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

30

Манол Божидаров Тодоров

ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

31

Мариела Николаева Кирова

ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

32

Мариета Ангелова Тимнева-Рохова

МИР

33

Мариян Иванчев Иванов

ВЪЗРАЖДАНЕ

34

Мартин Станиславов Кръстев

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

35

Михаил Димитров Хаджиянев

ПП ГЕРБ

36

Павел Георгиев Чепов

ПП ГЕРБ

37

Светослав Кирилов Тодоров

КОД /Консервативно Обединение на Десницата/

38

Севдалина Христова Турманова

ПП ГЕРБ

39

Станимир Байчев Баев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

40

Станимир Димитров Апостолов

КОД /Консервативно Обединение на Десницата/

41

Стойко Георгиев Андреев

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

42

Стоян Демирев Грозев

ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

43

Стоян Димитров Царев

ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

44

Тодор Георгиев Иванов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

45

Тодор Димитров Ангелов

ВЪЗРАЖДАНЕ

46

Тодор Жаков Йосифов

ПП ГЕРБ

47

Христина Стаматова Хаджиатанасова

КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

48

Чанко Миндов Мирчев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

49

Шерафет Асан Мехмед

Движение за права и свободи – ДПС

50

Явор Кирилов Костов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

51

Ясен Бориславов Проданов

ПП ГЕРБ

 

 

 Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

...................НЯМА...........................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

 Решението може да бъде обжалвано пред Административен съд - Бургас, чрез ОИК-Бургас в седемдневен срок от обявяването му, по реда на чл. 459 от Изборния кодекс.

 

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1....................................

11. ...........................................

21. .....................................

2.....................................

12. ...........................................

22. .....................................

3.....................................

13. ............................................

23. .....................................

4......................................

14. ............................................

24. .....................................

5.......................................

15. ............................................

25. .....................................

6....................................

16. ............................................

26. .....................................

7.....................................

17. ...........................................

27. .....................................

8.....................................

18. ............................................

28. ....................................

9......................................

19. ............................................

29. .....................................

10.......................................

20. ............................................

...........................................

 

 

 

 

 

 

Председател: Фани Георгиева Семерджиева

Секретар: Емине Хасан Иляз

* Публикувано на 30.10.2023 в 12:40 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 292-МИ / 29.11.2023

    относно: Прекратяване на пълномощията на избран общински съветник, поради подадено заявление за заличаване от кандидата и обявяване за избран, следващия от листата

  • № 291-МИ / 16.11.2023

    относно: Прекратяване на пълномощията на избран общински съветник, поради подадено заявление за заличаване от кандидата и обявяване за избран, следващия от листата

  • № 290-МИ / 11.11.2023

    относно: Разглеждане на заявление от избран общински съветник за отказ да встъпи в правомощията си и за заличаването му от списъка на общинските съветници

всички решения