02.11.2019

Съобщение

УТВЪРДЕНА БЮЛЕТИНА ЗА ПРОВЕЖДАНЕТО НА ВТОРИ ТУР ОТ МЕСТНИ ИЗБОРИ, ЗА КМЕТ НА КМЕТСТВО ТВЪРДИЦА, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БУРГАС:

02.11.2019

Съобщение

УТВЪРДЕНА БЮЛЕТИНА ЗА ПРОВЕЖДАНЕТО НА ВТОРИ ТУР ОТ МЕСТНИ ИЗБОРИ, ЗА КМЕТ НА КМЕТСТВО РАВНЕЦ, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БУРГАС:

02.11.2019

Съобщение

УТВЪРДЕНА БЮЛЕТИНА ЗА ПРОВЕЖДАНЕТО НА ВТОРИ ТУР ОТ МЕСТНИ ИЗБОРИ, ЗА КМЕТ НА КМЕТСТВО МАРИНКА, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БУРГАС:МАРИНКА

30.10.2019

Съобщение

          СПИСЪК С ИЗБРАНИТЕ ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 

  Имена на общинските съветници Партия/коалиция/местна коалиция/независим
1 Анелия Тодорова Иванова ПП ГЕРБ
2 Антонио Христов Душепеев ПП ГЕРБ
3 Бенчо Георгиев Бенчев Местна коалиция Ние, Гражданите (ДРП Българската пролет, БЗНС, РДП, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски")
4 Бойчо Стоянов Георгиев ПП ГЕРБ
5 Борис Петров Ангелов ПП ГЕРБ
6 Боян Диянов Дяков НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
7 Веселин Матеев Пренеров ПП ГЕРБ
8 Виолета Маркова Илиева ПП ГЕРБ
9 Владимир Павлинов Павлов ВЪЗРАЖДАНЕ
10 Георги Иванов Маринчев ПП ГЕРБ
11 Георги Митев Митев ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
12 Георги Михайлов Спасов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
13 Георги Петров Дракалиев ПП ГЕРБ
14 Георги Събев Събев СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
15 Димитър Георгиев Найденов „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ" (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
16 Димчо Грудев Грудев ПП ГЕРБ
17 Диян Тодоров Георгиев ВЪЗРАЖДАНЕ
18 Евелина Василева Михалева ПП ГЕРБ
19 Живко Иванов Табаков ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
20 Живко Павлов Господинов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
21 Ивайло Димитров Колев ПП ГЕРБ
22 Иван Георгиев Гаврилов ПП ГЕРБ
23 Иво Георгиев Баев „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ - ОБЕДИНЕНИЕ" (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
24 Йордан Георгиев Георгиев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
25 Калояна Живкова Петкова ПП ГЕРБ
26 Кирил Кирилов Начев СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
27 Константин Живков Бачийски СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
28 Костадин Евгениев Андонов ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
29 Костантин Йорданов Луков ПП ГЕРБ
30 Красимир Калудов Тодоров СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
31 Красимира Семова Маркович ПП ГЕРБ
32 Манол Божидаров Тодоров ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
33 Милен Ненчев Ненчев НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
34 Николай Георгиев Стоянов ПП ГЕРБ
35 Павел Маринов Маринов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
36 Пеньо Николов Мечков ПП ГЕРБ
37 Петър Тотков Статев ПП ГЕРБ
38 Севдалина Христова Турманова ПП ГЕРБ
39 Сотир Николов Сотиров ПП ГЕРБ
40 Станимир Димитров Апостолов ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
41 Стоян Демирев Грозев ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)
42 Стоян Андреев Коларов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
43 Стоян Иванов Колев Местна коалиция „ Ние, Гражданите“ (ДРП Българската пролет, БЗНС, РДП, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“)
44 Тони Артюн Минасаян ПП ГЕРБ
45 Тодор Жаков Йосифов ПП ГЕРБ
46 Христина Иванова Секлемова СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
47 Христо Пламенов Панайотов БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
48 Чанко Миндов Мирчев БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
49 Шерафет Асан Мехмед Движение за права и свободи - ДПС
50 Юлиян Жеков Кулев ПП ГЕРБ
51 Юлиян Христов Георгиев ПП ГЕРБ

 

 

28.10.2019

Съобщение

Междинни данни от преброяването - Бургас към 10 ч

Свалете от тук!

23.10.2019

НА ВНИМАНИЕТО НА СРЕДСТВАТА ЗА МАСОВО ОСВЕДОМЯВАНЕ:

Общинска избирателна комисия (ОИК) информира, че в изборния ден на 27 октомври 2019 г. за достъп до зала „Бойчо Брънзов“, където ще бъдат обработваните изборните резултати, представителите на медиите следва да се сдобият с пропуск. Пропуски може да получите на място в Общинска избирателна комисия (зала ет. 1 в сградата на Областна администрация Бургас, ул. „Цар Петър“ 1) от утре- 24.10.2019 г. (от 9:00 до 17:00)  до 12:00ч на 26.10.2019 г.

В деня на изборите районът около зала „Бойчо Брънзов“ ще бъде недостъпен за автомобили, различни от транспорта превозващ секционните избирателни комисии и обезпечаващ изборния процес. Медиите, които се нуждаят от достъп до залата с автомобил за разполагане на техника, следва да заявят допълнителен пропуск. Достъпът с автомобил ще бъде разрешен за доставяне на необходимото и втори път за извозване на оборудването. Моля, имайте предвид, че няма да се разрешава паркиране на автомобилите в отцепения район.

22.10.2019

Съобщение

НА ВНИМАНИЕТО НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СИК, ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПРОТИЧАНЕ НА ИЗБОРНИЯ ДЕН:

Свалете от тук!

22.10.2019

Съобщение

НА ВНИМАНИЕТО НА ЧЛЕНОВЕТЕ СИК :

С цел  обезпечаване с транспорт на членовете на секционни избирателни комисии  от зала "Бойчо Брънзов" на 28.10.2019г., ще се движи допълнителна нощна линия с часове на тръгване: 
 
От спирка "Зорница" - 0:30ч.; 01:30ч.; 02:30ч.; 03:30ч.; 04:30ч. 
 
Маршрут на автобуса - от спирка "Зорница"/ от страната на МБАЛ/, бул."Никола Петков", ул.Петко Задгорски", бул. "Транспортна", бул."Стефан Стамболов", бул."Тракия", ул."Янко Комитов", ул."Даме Груев", ул."Струга", ул."Одрин", ул."Христо Ботев", бул."Иван Вазов", ул."Индустриална", бул."Чаталджа", бул."Захари Стоянов", ул."Георги Попаянов", ул."Апостол Войвода", бул."Ал.Г.Коджакафалията", ул."Въстаническа", ул."Захари Стоянов", спирка "Зорница"

Спирките ще са  по желание.

Редовната нощна линия се обслужва съгласно утвърдения маршрут  както следва: Терминал "Славейков"- бул."Янко Комитов"- бул."Тракия"- бул."Ст. Стамболов" -ул."Сан Стефано" - ул."Хр.Ботев"- бул."Ив.Вазов" - бул."Захари Стоянов"- ул."Въстаническа" - Терминал "М.Рудник",
с часове на тръгване  от:

Терминал "Славейков": 00:00ч.; 01:00ч.; 02:00ч.; 03:00ч.; 04:00ч.;
Терминал "Меден рудник": 00:30ч.; 01:30ч.; 02:30ч.; 03:30ч.;

21.10.2019

Съобщение

ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ:

Свалете от тук!

18.10.2019

Съобщение

Съгласно писмо на Община Бургас изх. рег.№ 37-00-260/ 47/ 11.10.2019 и Решение № 157 – МИ/16.10.2019г. на ОИК – Бургас,

СЕ ОПРЕДЕЛЯТ   СЕКЦИИ , които са пригодени за гласуване на избиратели с увредено зрение или затруднения в придвижването, както следва :

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ПРИМОРИЕ”

 

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-001

I / 1

ОУ „КНЯЗ БОРИС I “

РАМПА

02-04-00-002

I / 2

ОУ „КНЯЗ БОРИС I“

РАМПА

02-04-00-017

I / 1

ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ

КАТЕРАЧ

02-04-00-021

I / 106

ОУ „П.Р.СЛАВЕЙКОВ “

РАМПА

02-04-00-031

I / 6

СУ „ СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ“

ПАРАПЕТ

02-04-00-036

I , парапет / физкултурен салон/

ПГРЕ„ Г. С. РАКОВСКИ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-048

I / 7

СУ „ ИВАН ВАЗОВ“

РАМПА И ПОДВИЖНА ПЛАТФОРМА

02-04-00-059

I / 5

ОУ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“

АСАНСЬОР

                                                  

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ЗОРА”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-266

I / 4

НУМСИ „ПРОФ.ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ “

БЕТОННА ПЪТЕКА

02-04-00-293

I / 11

ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“

РАМПА

02-04-00-271

I / 107

ОУ „БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“

РАМПА

02-04-00-278

I / 3

ПГ ПО ТУРИЗЪМ

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-282

I /101

ОУ „ПЕЙО ЯВОРОВ“

Входът е на ниво терен

02-04-00-303

I / 6

ПГ ПО АВТОТРАНСПОРТ

ПОДВИЖНА ПЛАТФОРМА

                                                

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-074

I / 12

ПГ ПО ДЪРВООБРАБОТВАНЕ „ГЕОРГИ КОНДОВ “

Входът е на ниво терен

02-04-00-076

I / 1

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-084

I / 104

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНО ПРОГРАМИРАНЕ И ИНОВАЦИИ /бивша ПТГ/

РАМПА

02-04-00-105

I / 105

ОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ “

РАМПА

02-04-00-110

I / 10

СУ „ПЕТКО РОСЕН“

РАМПА

02-04-00-122

I / 112

ОУ „ЕЛИН ПЕЛИН“

АСАНСЬОР

02-04-00-137

I / 14

СУ „К.ПЕТКАНОВ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-148

I / 1

ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ – кв.Горно Езерово

Входът е на ниво терен

 

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ОСВОБОЖДЕНИЕ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-151

I / 1

СУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ “

РАМПА

02-04-00-166

I / 2

ОУ „АНТОН СТРАШИМИРОВ“

РАМПА

02-04-00-183

I / 13

СУ „ЕП.КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ“

РАМПА- СЕВЕРЕН ВХОД

 

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ИЗГРЕВ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-206

I /1

ОУ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ “

РАМПА

02-04-00-217

I / 101

НЕГ „ГЬОТЕ“

РАМПА

02-04-00-221

I / 1

ОУ “СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“

РАМПА

02-04-00-228

I / 6

ПГХТ „Акад. Н.ЗЕЛИНСКИ “

РАМПА

02-04-00-234

I / 2

СУ „ ЙОРДАН ЙОВКОВ“

РАМПА

02-04-00-245

I / 1

СУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“

РАМПА

02-04-00-253

I / 2

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“ кв.Сарафово

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-330

I

„МБАЛ-БУРГАС“ АД

РАМПА

                                               

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ДОЛНО ЕЗЕРОВО”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-309

I /101

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“   кв.Долно Езерово

секцията е непосредствено до входа на приземен етаж

 

Община Бургас осигурява транспорт на следните адреси и телефони:

     

  • До 25.10.2019г. в Центъра за обслужване на трудно подвижни лица/ автогара „Запад“ от 08,30 до 16,30 часа, както и на телефони – 056 831 431, 0887 754 305;

 

  • На 26.10.2019г. и 27.10.2019г. в Транспортна къща на ул.“Александровска“ №106 и на телефони – 056 810 943, 0888 910 739.Услугата се извършва на цената на билета за градски транспорт.
  •  

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 290 / 06.11.2019

    относно: Жалба отТодор Димитров Ангелов, кандидат за общински съветник от Местна коалиция „Ние, Гражданите“ (ДРП Българска пролет, БЗНС, РДП, Земеделски съюз „Александър Стамболийски) срещу Решение № 268-МИ/28.10.2019 г. на Общинска избирателна комисия Бургас , в частта, с която са определени резултатите на Тодор Ангелов като кандидат за общински съветникна изборите за общински съветниции кмет на Община Бургас проведени на 27 октомври 2019 г.

  • № 289 / 03.11.2019

    относно: сигнал от Михаил Дойнов за нарушение на правилата за водене на предизборна агитация на местните избори, насрочени за 27 октомври 2017 г.

  • № 288 / 03.11.2019

    относно: ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО С. РАВНЕЦ

всички решения